Ekstreemmäng

Kodus diivanil spordiülekannet vaadates oleme me kõik vähemalt sama võimekad, kui superkangelased suvalisest Ameerikamaa koomiksist. Vähemalt teoreetiliselt. Aga mis saab siis, kui reaalsus lahtise labakäega vastu nägu lajatab? Ja me ei pea siinkohal silmas prügiämbri välja viimist, vaid sportlikku füüsilisi ja vaimseid võimeid proovile panevat seiklust looduses. 

Selles mängus avaneb võimalus saada palju selgem pilt neist, kes on igapäevaselt su kõrval. Hommikusel koosolekul koos kohvi nautides saab kaasvõitlejast aimu üsna minimaalselt, kuid lubage meil võtta lahtise labakäe roll ning turvaline argirutiin reaalseks ja kõikehõlmavaks seikluseks muuta.

Jagame osalejad kaheks kuni neljaks võistkonnaks, kes peavad nelja tunni jooksul maha pidama tulise võistluse. Kes pääseb teistest puhtamalt, kes ulatab kukkujale käe või kes astub talle hoopis kamassiga näkku? Uurige välja! 

Katsumuse vältel sõidetakse kanuudega, ronitakse köitega kõrgustesse, lastakse vibuga ja võetakse mõõtu paintballilahingus. Ainsaks teejuhiks läbi moodsa kadalipu on täiesti erapooletu GPS-seade või kaart.

Ekstreem mäng näitab ära, kes on kes teie tegusas töötiimis ning aitab adrenaliiniauru endast välja lasta.

KÜSI NÕU JA PAKKUMIST

Projektijuht: Are Tints
+372 5557 0661
are@elamuspank.ee

HIND al. 600€

3-5 h
12-30