Päästeoperatsioon - Search and Rescue

Kõige lõbusam katastroofimäng!

Sa oled osa päästemeeskonnast, kelle ülesanne on päästa inimesi linnas, millest on üle käinud looduskatastroof. Elekter on kadunud, majad ja tänavad purustatud. Mõned katastroofi ohvrid on teadvuseta ja kontaktivõimetud, kuid teada on, et nad on elus.
Te olete sattunud pimedasse ruumi, kust kostub karjeid ja vigastatud inimeste oigeid. Teie ülesandeks on nad päästa ning turvalisse kohta toimetada. Iga sekund loeb – pole teada, millal võib vigastatu süda viimast korda lüüa või pragunenud betoonlagi teie meeskonnale ja ohvritele kaela kukkuda.
„Päästeoperatsioon“ on meeskonnatreeningu mäng, mille sisuks on üheskoos probleemide lahendamise õppimine, kriisiolukorras üksteise mõistmine, kõigi arvamusega arvestamine ja iseenda otsuste eest vastutuse võtmine.
Karmi ning elulisse situatsiooni asetatuna avastavad mängijad uusi külgi nii enda kui kaasvõitlejate kohta. Kellega saab päriselt luurele minna? Kes ulatab abikäe, kui sa päriselt hädas oled?
Mäng seisneb keeruka takistusraja läbimises ning „vigastatud“ meeskonnakaaslaste päästmises pimedast toast. Enne mängu jagame teie meeskonna päästjateks ja ohvriteks. Päästjate silmad on seotud, rada tuleb läbida kaaslastega suhtlemise ning ruumi tunnetamisel kõigi meelte abil peale nägemise.
Ühel hetkel kukub aga kell ja kui meeskond ei ole täies koosseisus varemetest välja pääsenud, variseb betoonlagi alla ja ülesande täitmine on ebaõnnestunud.
Pärast mängu toimub päästeoperatsiooni videosalvestuse analüüs, et teil oleks võimalik sellest mängust maksimaalselt õppida ja järeldusi teha.

„Päästeoperatsioon“ sobib
• meeskondadele ja kollektiividele, kes soovivad oma koostöötamise võimeid ja oskusi arendada ja analüüsida;
• sõpruskondadele, kes soovivad koos midagi erilist ja meeldejäävat teha.

Kogemused, mille te kaasa võtate
•  suhtlemisoskuse pingeolukorras
•  hästitoimiv kommunikatsiooni
•  personaalse käitumismustri meeskonnas
•  teadmised teie meeskonna koostöövõimest;
•  teadmised sellest, mida teie meeskond saab koostöö parandamiseks ette võtta
•  üks äärmiselt lõbus ja meeldejääv kogemus tervele teie tiimile.

KÜSI NÕU JA PAKKUMIST

Projektijuht: Kalvi Kants
+372 528 8292
kalvi@elamuspank.ee

Projektijuht: Are Tints
+372 5557 0661
are@elamuspank.ee

HIND al. 600€

1,5-3 h
10-30

Kliendid mängust