Geoseiklus

Igas inimeses on peidus pisike maadeavastaja. Vahet pole, kas hiilite ostuhulluses abikaasa eest poelettide vahele seiklema või kisub puravikukirg nii sügavale männimetsa sügavusse, et päästeamet peab teie pärast kopterid taevasse saatma. Põnev, eksole?! 

Mis oleks, kui vanale heale peitusemängule moodsad vidinad külge pookida? Siinkohal tulebki appi meeskondlik GPS-mäng, mida saab harrastada nii looduses kui linnamaastikul. Iseenesest on reeglid lihtsad, mängijate kasutada on GPS-seade, mille abil tuleb maastikul olevad punktid lihtsalt üles leida.

Kuidas mäng käib?

Mida parem orienteerumisvõime osalistel on, seda soravamalt rada läbitud saab. Et aga peitusemäng monotoonseks rühkimiseks ei kujuneks, tuleb peidupaikade juures ka pisut ajugümnastikat teha ning erinevatele küsimustele vastata.

Lisaks standardmängule saame koostada just sellise seikluse, mis on just teie seltskonna tegemistega seotud. Praktika on näidanud, et geoseiklus teeb teie ettevõtte A ja O selgeks ka neile töötajatele, kes sellest koosolekulaua taga laeplaatide mustrit jõllitades midagi kuulda ei taha.

Lisa põnevust!

Kui turvalisel maakamaral kulgemine aga liiga lihtne tundub, paneme peitusemängijad näiteks märki laskma või neljainimese suuskadel koostööd otsima. Samuti võime teele sättida seiklusraja elemente. Ärge muretsege, kui midagi jäi nüüd arusaamatuks. Võtke julgelt ühendust ja küll me juba selgitame.

KÜSI NÕU JA PAKKUMIST

Projektijuht: Are Tints
+372 5557 0661
are@elamuspank.ee

HIND al. 290€

1-3 h
1-100