Meeskonnatöö olümpia

Nii nagu ei ehitatud Roomat aastaga, pole mõtet üritada ka suuri tegusid uhkes üksinduses korda saata. Ka vahvaimal sangaril võib jõud lõpuks raugeda või parem vasakuga segi minna. Eduka ettevõtmise aluseks on ikkagi meeskond, mis käivitub ilma pikema käiamiseta ning tiksub ühtlases rütmis seni, kuni paagis kütust jagub. Ja et kütus kunagi ei lõppeks, tuleb meeskonda aeg-ajalt treenida.

Meeskonnatöö olümpiat mängitakse vastavalt inimeste arvule 4 kuni 10-liikmelistes tiimides. Paari-kolme tunni vältel madistatakse suuremalt jaolt välitingimustes, kuid ärge muretsege, maakerale tiiru peale teha ei tule, otsad on pigem lühikesed. Ning kui ilmataat tiimiliikmete nina purema tikub, saab suurvõistlused ka tubastesse tingimustesse ümber kantida.

Kõiki harjutusi sooritatakse võistkondadena üheaegselt. See võimaldab osalejatel elada kaasa ka teiste püüdlustele ja sooritustele. Kokku tuleb satsidel läbida 4-8 erinevat mängulist harjutust, kus võtmesõnadeks on usaldus, üksteise mõistmine, suhtlemisoskus ja arusaam ühisest eesmärgist. Kes oma meeskonna nende abil paksust ja vedelast libedamalt läbi veab, ongi võitja. Kogemuse võrra rikkamaks saavad aga kõik ning vahetatud õli ja filtritega tiimimootor tiksub jälle mõnda aega turvaliselt edasi. Pidage meeles – üksi rekordeid ei purustata!

KÜSI NÕU JA PAKKUMIST

Projektijuht: Are Tints
+372 5557 0661
are@elamuspank.ee

HIND al. 456€

1,5-3 h
1-100

Tagasiside mängule