Paintball

Olete te tähele pannud, et A-Rühma nimelises kultussarjas ei saa kunagi keegi surma? Samas tärisevad relvad, võidutsevad kangelased ning pritsib adrenaliini. Kummalisel kombel on päästikule vajutamises midagi meelikõditavat. Päris lahe on ju end ette kujutada Rambona, kes ihuüksi kogu maailma kurjuse vastu astub? Teisalt, verd näha ei taha ning kõva pauk lööb kõrvad lukku… Vaat just sellepärast ongi välja mõeldud paintball.

Sinu käsutuses on paintballi marker, kaitseriietus, mask, kindad, kaelakaitse, 200 kuuli mängija kohta, õhuballoon ja selle täitmine ning kogenud instruktor-mängujuht. Pane jalga mugavad jalanõud, mida sa ei karda ära määrida ning selga kerge riietus.

ELAMUSPANGA LEIE PAINTBALLIKESKUS

Parimaks mänguelamuseks ehitasime Viljandimaale Võrtsjärve äärde Leie, meile teada olevalt Eesti kõige suurema katuse all asetseva paintballi mänguväljaku. Leie paintballikeskus asub Viljandi-Tartu maantee ääres. Viljandist 35, Tartust 40 ja Tallinnast 185 kilomeetrit. 

Mänguväljak on 3500 m3 suur ning asub kogu ulatuses katuse all + välimängu alad. Väljak on avatu aasta- ja ööpäevaringselt.

Et aga lahingust saadud elamused pärast suurt võitlust ka välja elada, võib soovi korral suuna seada lähiümbruskonnas olevatesse puhkekeskustesse. Kus mujal oma paintballi elamusi jagada kui mitte saunalaval.

KÜSI NÕU JA PAKKUMIST

Projektijuht: Siim Pärsik
+372 5550 5070
siim@elamuspank.ee

HIND al. 20€/in

3-5 h
12-200